• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

İletişim

Randevu sistemi ile çalışılmaktadır. En az bir gün önceden randevu almanız gerekmektedir. 

Çalışma günlerimiz Pazar hariç hafta içi ve cumartesi 10:00 - 21:00 saatleri arasındadır.

Eposta, site içi mesaj yollama, forum, sms, mobil uygulamalar ve ziyaretçi defterine yazılı olarak randevu talebinde bulunulmamaktadır.

Site Haritası

Tüy Azaltma

ERKEKLER İÇİN TÜY AZALTICI YÖNTEMLER

Yazın gelmesiyle birlikte sahillere ve havuz kenarlarına olan ilgiler artmaya başlar. Kışın alınan fazla kilolarla birlikte erkeklerin en fazla sıkıntığı çektiği konulardan biri de vücut kıllarıdır. Erkeklerin hormonal yapısından dolayı vücutlarının çeşitli bölgelerinde bayanlara göre daha yoğun kıllanma görülür. Özellikle göğüs, bacak ve omuz bölgesinde yoğun olarak çıkan kıllar bazen erkekleri rahatsız edebilir. Göğüs ve bacaklarda yoğun olmayan kıllanma normal görülürken sırt ve omuzda çıkan kıllar oldukça rahatsızlık vermektedir. Kimi erkeklerin yalnızca sırt ve omuzda değil yoğun bir şekilde göğüste, kollarda, bacaklarda da kıllanma görülmesi muhtemeldir. Yoğun kıllanmanın olduğu durumlarda başvurulan ilk yöntem tıraş bıçağı, tüy dökücü krem gibi geçici çözüm arayışlarıdır. Bu yöntemler 2 3 gün için idare edebilir bir yöntem olsa da bu süre oldukça kısadır. Sir ağda ve epilasyon cihazı diğer iki yönteme göre daha kalıcı ve etkindir. Bu yöntemlerde kıllar kökünden alındığı için 2 3 haftaya kadar kıllardan kurtulmak mümkündür. Kıllarından tamamen arınmak istemeyen ama yoğun görüntüsünden de memnun olmayan erkekler için bir takım öneriler mevcuttur. Tüylerini kökünden aldıktan sonra ki bu kökünden alma işlemi yalnızca ağda ve epilatör cihazı ile olmakta, epilasyon uygulanmış bölgeye eczanelerde satılan bioder, tala karınca yağı gibi ürünler kullanabilirler. Tala karınca yağı hakkında pek çok şey yazılıp çizilsede kullanmış olanlardan olumlu tepkiler gelmekte. İşi daha bilimsel olarak ele almış bioder markası ise 3 haftalık kullanım sonrası tüylerin yoğunluğunu %60 oranında azalttığı da yapılan deneylerle ortaya çıkmıştır. Bu ürünleri kullanmadan önce uygulayacağınız bölgeyi temizleyim tavsiye edilen yöntem ağda olmak kaydı ile kılları kökünden alın ardından bölgeyi kuruladıktan sonra ürünleri masaj yapıp deriye yedirerek uygulayın. Önemli olan bu uygulamayı 3 gün boyunca aksatmadan yapmaktır.

 

 

 

 

 

Sir Ağda Nedir   Ağdanın Zararı Var mıdır   Erkekler de Sir Ağda Yaptırabilir mi   Neden Kıllardan Tüylerden Kurtulmalıyım   Ne Sıklıkta Sir Ağda Yaptırmalı

Tüy Azaltma   Ağda Sonrası Problemler   Kıl Yapısı   Genital Bölge Temizliği  
 Göğüs, Karın Kılları   Bacak Kılları   Kol Altı Kokusu   Kıl Dönmesi Nedenleri