• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

İletişim

Randevu sistemi ile çalışılmaktadır. En az bir gün önceden randevu almanız gerekmektedir. 

Çalışma günlerimiz Pazar hariç hafta içi ve cumartesi 10:00 - 21:00 saatleri arasındadır.

Eposta, site içi mesaj yollama, forum, sms, mobil uygulamalar ve ziyaretçi defterine yazılı olarak randevu talebinde bulunulmamaktadır.

Site Haritası

Göğüs, Karın Kılları

ERKEK GÖĞÜS VE KARIN KILLARI

Erkeklerin kıllarından şikayetçi oldukları bölgelerden biride göğüs,karın ve göbek bölgesidir. Türk erkeklerinde özellikle göğüs bölgesinin yoğun kıla sahip olması ve görüntüde estetiklerine gölge düşürmesi nedeniyle çoğu bu bölgede ki tüylerden kurtulmak istemektedir. Peki göğüs, karın ve göbek bölgesinde ki tüylerden kurtulmanın yolları nelerdir?

 

Öncelikle bu bölgelerde ki tüylerden geçici olarak mı yoksa kalıcı olarak mı kurtulmak istiyorsunuz bunu belirlemeniz gerek. Elbette çoğu kişi etkili ve kalıcı bir çözüm ister ancak bunun maliyeti ve süreci diğer yöntemlere göre daha fazladır.

 

Göğüs, karın ve göbek bölgesinde ki tüylerden kurtulmanın bir başka yolu ağdadır. Evet ağdayı duyduğunuzda canınızın yanacağına dair bir belirti oluşmuş olabilir ancak ekonomik ve en kalıcı yöntem budur. Ağda uzun süreli kullanımda tüylerin yoğunluğunuda azaltır. Sir ağda olarak adlandırılan ağdalar şeker içermez ve tüylerin kökününü beslemezler bu yüzden uzun süreli kullanımda bölgede çıkan tüylerde incelme ve hatta yer yer seyrelme görülür.  Ağda uygulanacak bölgenin 1-2 gün kızarık kalması hatta sivilcelenme görülmesi çok sık gözlenen bir durumdur. Ağda sayesinde epilasyon uygulanan bölgede 1 ay tüy gözlenmez. Üstelik ağda en temiz ve en sağlıklı epilasyon yöntemidir.

 

 

 

 

 

Sir Ağda Nedir   Ağdanın Zararı Var mıdır   Erkekler de Sir Ağda Yaptırabilir mi   Neden Kıllardan Tüylerden Kurtulmalıyım   Ne Sıklıkta Sir Ağda Yaptırmalı

Tüy Azaltma   Ağda Sonrası Problemler   Kıl Yapısı   Genital Bölge Temizliği  
 Göğüs, Karın Kılları   Bacak Kılları   Kol Altı Kokusu   Kıl Dönmesi Nedenleri