• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

İletişim

Randevu sistemi ile çalışılmaktadır. En az bir gün önceden randevu almanız gerekmektedir. 

Çalışma günlerimiz Pazar hariç hafta içi ve cumartesi 10:00 - 21:00 saatleri arasındadır.

Eposta, site içi mesaj yollama, forum, sms, mobil uygulamalar ve ziyaretçi defterine yazılı olarak randevu talebinde bulunulmamaktadır.

Site Haritası

Genital Bölge Temizliği

GENİTAL BÖLGE TEMİZLİĞİ

 Genital bölge temizliği oldukça önemli bir konudur. Genital bölgede bulunan bezler gün içinde yoğun bir şekilde çalışır ve salgılar üretir. Bu salgılar özellikle erkeklerde penis bölgesi çevresinde nemlenmeye sebep olur. Genital bölge etrafında hormonların etkisiyle çıkan kıllar düzenli periyotlarla alınmadığında bakterilerin üremesi için mekan oluşturur. Bakteriler en iyi nemli ve kapalı bölgelerde ürerler. Kıllarla kaplanmış bir bölgenin bezler tarafından nemlendirilmesiyle oluşan bu bölgede de mantar bakterilerinin üremesi söz konusu olabilir.

 

Genital temizlik başta sağlık olmak üzere oldukça önemlidir. Erkeklerde ergenlik dönemine girilmesiyle birlikte testesteron hormonun aktivitesi artar. Testesteron erkeğe erkeklik özelliklerini kazandıran bir hormondur. Bu hormon kılların çıkmasına, sesin kalınlaşmasına, sperm üretimine, kasların gelişimine, boyun uzamasına ve daha bir çok fiziksel özelliklerin kazanılmasına etki etmektedir. İşte bu hormonun ergenlikte artmasının etkisiyle erkeklerin çeşitli bölgelerinde kıllanmalar olur. Bu kıllanma bölgelerinden biride genital bölgedir. Genital bölgede çıkan kılların belirli aralıklarla alınması gerekmektedir. En az 2 haftada bir bu bölgede çıkan kıllar alınmalıdır.

 

 

 

 

 

Sir Ağda Nedir   Ağdanın Zararı Var mıdır   Erkekler de Sir Ağda Yaptırabilir mi   Neden Kıllardan Tüylerden Kurtulmalıyım   Ne Sıklıkta Sir Ağda Yaptırmalı

Tüy Azaltma   Ağda Sonrası Problemler   Kıl Yapısı   Genital Bölge Temizliği  
 Göğüs, Karın Kılları   Bacak Kılları   Kol Altı Kokusu   Kıl Dönmesi Nedenleri